Skontaktuj się z nami
+48 61 641 24 24 crb(at)grupacrb(dot)pl

O Grupie Brokerskiej CRB

Grupę Brokerską CRB tworzą doświadczeni specjaliści z takich dziedzin, jak ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia majątkowe i specjalistyczne dla firm, a także faktoring, dzięki temu świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Jako licencjonowany broker współpracujemy zarówno z segmentem korporacyjnym jak i doradzamy małym i średnim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy po to, aby wspierać Twoją firmę naszą wiedzą i doświadczeniem!

Grupa CRB

Paweł Leszczuk

Broker Ubezpieczeniowy oraz Prezes Zarządu Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na specjalności Finanse i Bankowość, ukończył również studia podyplomowe Controlling Finansowy na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji i negocjacjach. W branży ubezpieczeń należności działa od 2001 r. W latach 2001-2012 pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Zastępcy Dyrektora Oddziału. W wolnym czasie pasjonat fotografii, golfa i ogrodu.
Tomasz Madzio

Broker Ubezpieczeniowy i Wiceprezes Zarządu Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwent Wydziału Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończył też studia podyplomowe Ubezpieczenia Gospodarcze na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Tomasz także ma na swoim koncie kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji i prowadzeniu negocjacji. W branży ubezpieczeń należności działa od 2004 r. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Regionalnego Managera. Prywatnie golfista i Kapitan Klubu Golfowego Black Water Links, pasjonat gitary elektrycznej oraz snowboardu.
Marcin Różycki

Broker Ubezpieczeniowy oraz Wiceprezes Zarządu Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwent Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Zdobył kilkunastoletnie doświadczenie w negocjowaniu niestandardowych rozwiązań ubezpieczeniowych. Od 2004 r. w branży ubezpieczeń należności. W latach 2004-2015 pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes, m.in. jako Manager jednego z zespołów sprzedażowych, a w ostatnim okresie jako Dyrektor Regionu Południowego w Biurze Sprzedaży Brokerskiej. Zwariowany na punkcie piłki nożnej, wielbiciel lotnictwa, miłośnik kultury i kuchni śródziemnomorskiej.
Mirosław Gaj

Broker Ubezpieczeniowy i Prezes Zarządu CRB Surety Bonds p.s.a.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalność Ubezpieczenia Gospodarcze. Ma kilkanaście lat doświadczenia we współpracy zarówno z Klientami korporacyjnymi, jak i tymi z segmentu MŚP. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu działu sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. W trakcie swojej kariery zawodowej zajmował się zabezpieczaniem trudnych i niestandardowych inwestycji w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Prywatnie tata Huberta, pasjonat przyrody i fan piłki nożnej.
Arkadiusz Biały

Broker Ubezpieczeniowy oraz Prezes Zarządu CRB Insurance Solutions Sp. z o.o.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, specjalność Prawo Handlowe i Gospodarcze. Od 2001 r. w branży ubezpieczeń. Pracował m.in. w jednej z największych firm brokerskich o międzynarodowym zasięgu, gdzie odpowiadał za wdrażanie programów ubezpieczeniowych klientów korporacyjnych. Uczestniczył w projektach skupionych na wspieraniu klientów w zakresie identyfikacji i analizy ryzyka, tworzył rozwiązania ubezpieczeniowe w obszarze branży budowlanej, produkcji tworzyw sztucznych, sieci handlowych i rynku e-commerce. Jego hobby to motocykle, piłka nożna i muzyka.
Tomasz Pasierbowicz

Broker Ubezpieczeniowy i Prezes Zarządu CRB Centrum Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalność Ubezpieczenia Gospodarcze oraz doktorant Wydziału Ekonomii w Zakładzie Ubezpieczeń UMCS. Jest autorem kilku publikacji z obszaru zarządzania należnościami. Praktykę zawodową zdobywał m.in. w Warcie w dziale likwidacji szkód korporacyjnych oraz w Euler Hermes, gdzie był odpowiedzialny za rozwój ubezpieczeń finansowych na terenie Polski Wschodniej. Prywatnie ojciec 3 dzieci, fan piłki nożnej i miłośnik wspinaczki górskiej.
Tomasz Rogalski

Broker Ubezpieczeniowy oraz Członek Zarządu CRB Centrum Sp. z o.o.

Absolwent kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwami w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, ukończył również studia podyplomowe Ubezpieczenia Finansowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 2000 r. związany z usługami dla biznesu. W latach 2004-2018 pracował w Euler Hermes m.in. na stanowisku Kierownika Regionu, gdzie odpowiadał za obsługę największych i najbardziej wymagających klientów. Po godzinach pasjonat podróżowania - odwiedził ponad 60 krajów.
Wojciech Sadowski

Broker Ubezpieczeniowy oraz Prezes Zarządu CRB Faktoring Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Zielonogórskiej. Ukończył również studia na kierunku Finanse i Bankowość Uniwersytetu Zielonogórskiego. W roku 2004 rozpoczął swoją przygodę z finansowaniem należności w czołowych instytucjach faktoringowych w kraju. Umiejętności i wiedzę poszerzał w Raiffeisen Bank, Coface Poland Factoring oraz Pekao Factoring. W latach 2012 - 2018 prowadził własną kancelarię brokerską. Od marca 2020 roku w strukturach grupy CRB. Po godzinach - miłośnik mocnego grania, gitarzysta, perkusista, kompozytor i realizator dźwięku. Od czasu do czasu maratończyk.
Anna Baraniak

Broker Ubezpieczeniowy oraz Kierownik Biura w Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwentka kierunku Finanse i rachunkowość na specjalności Ubezpieczenia Gospodarcze Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. podczas praktyk w Centrali Euler Hermes w Warszawie. Od 2015 roku pracownik Credit Risk Brokers. Miłośniczka biegania, roślin doniczkowych i skoków narciarskich.
Kamila Nowicka

Broker Ubezpieczeniowy w Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność Ubezpieczenia i Zarządzanie Ryzykiem, ukończyła również studia podyplomowe Compliance w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W branży ubezpieczeniowej działa od roku 2015, początkowo w ubezpieczeniach majątkowych, a od 2017 r. w ubezpieczeniach należności. Laureatka Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę magisterską. Amatorka jazdy na rolkach, kulinariów i literatury psychologicznej.
Aleksandra Czerwonka

Broker Ubezpieczeniowy w CRB Insurance Solutions Sp. z o.o.

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalności Ubezpieczenia i Zarządzanie Ryzykiem. W branży ubezpieczeniowej od 2015 roku. Od 2016 pracownik CRB Insurance Solutions. Laureatka III miejsca w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską o tematyce ubezpieczeniowej. Po godzinach fanka sportu, fitnessu i podróżowania.
Lidia Cichosz

Broker Ubezpieczeniowy w Credit Risk Brokers p.s.a.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalność Ubezpieczenia i Zarządzanie Ryzykiem, ukończyła również studia podyplomowe Analiza ekonomiczna i controlling. W branży ubezpieczeniowej od 2018 roku - początkowo w ubezpieczeniach majątkowych, a od 2020 w ubezpieczeniach należności. Po pracy miłośniczka literatury kryminalnej, gotowania i podróżowania.
Marta Walczak

Broker Ubezpieczeniowy w CRB Insurance Solutions Sp. z o.o.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse, Audyt, Inwestycje. Przygodę związaną z branżą ubezpieczeniową rozpoczęła w 2019 roku. Początkowo w ubezpieczeniach rolniczych, z których również ukończyła Studia Podyplomowe, obecnie zajmuje się ubezpieczeniami majątkowymi. Prywatnie pasjonatka gotowania, pieczenia i wycieczek górskich.

International

Credit Risk Brokers Sp. z o.o. jest jedną z siedmiu firm będących założycielami grupy FAROSOL i jej wyłącznym przedstawicielem na Polskę.

Dowiedz się więcej

Struktura Grupy CRB

Credit Risk Brokers
CRB Centrum
CRB Faktoring
CRB Surety Bonds
CRB Insurance Solutions
Ubezpieczenie
należności
Przejdź do strony
Gwarancje
ubezpieczeniowe
Przejdź do strony
Ubezpieczenia
majątkowe
Przejdź do strony
title1 title2 title3 title4 title5
Szczecin
ul. Kolumba 88/89 lok. 108
70-035 Szczecin
Poznań
ul. J.H. Dąbrowskiego 301
60-406 Poznań
Warszawa
ul. Dionizosa 12/197
03-142 Warszawa
Lublin
ul. Ludwinów 4
24-220 Niedrzwica Kościelna
Kraków
ul. Królewska 65a
30-081 Kraków